_1549090796.jpg

Kolas Alüminyum Cephe Sistemleri 2012 yılında ilk adımını ANKARA'da atarak başladığı marka yolculuğunda, sektörde önemli bir kuruluş olarak yerini almıştır.

   " Kalite Asla Tesadüf Değildir. " felsefesi ile bugun 81 ilde uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşmakta ve hayallerindeki tasarıma ulaştırmaktadır.

   Gelişmiş son teknoloji makine parkımız ve tecrübeli personelimiz ile müşterilerimize hizmetlerini hızlı ve zamanında vermenin mutluluğunu ile 2023 yılına kadar Açıkhava Reklamcılığı'nda önder bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.


Vizyon

Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek, araştırma ve geliştirmeler yaparak sektöre yön vermek ve  topluma, devlete ve çevreye karşı sorumluluğunu bilerek manevi değerlere saygı duyarak kalitesinden asla ödün vermeyen bir anlayışla çalışmak...

Misyon

Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek, araştırma ve geliştirmeler yaparak sektöre yön vermek ve  topluma, devlete ve çevreye karşı sorumluluğunu bilerek manevi değerlere saygı duyarak kalitesinden asla ödün vermeyen bir anlayışla çalışmak.
 

YARDIMCI OLABİLECEĞİMİZ BİR KONU VAR MI? İRTİBAT