Cephe Kaplama

Cephe panelleri endüstri sektörünün ihtiyaçlarını etkin şekilde karşılayan, yaşamı kolaylaştırıp daha konforlu hale getirebilen yapılarda, yalıtım yapılarına bağlı olarak ısı, su, ve ses izolasyon durumu ve yangın güvenliğini sağlayabilmektedir.

Ekonomik, estetik ve kaliteli şekilde yer alması, aynı zamanda yapıyı dış atmosfer şartlarından tam olarak koruyarak güvenli bir şekilde yerine getirmektedir. Sandviç cephe paneli Türkiye’de son dönemlerde sosyal ve sanayi yapıları, fabrikalar ile beraber depoların, alışveriş merkezleri gibi pek çok yapının dış cephe kaplama malzemelerinin aynı zamanda cephe, iç bölme ya da soğuk hava odaları içerisinde kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Cephe panelleri üretiminde ciddiyetle üzerinde durmuş olduğu ham madde kalitesi, yetkili bayi ağları ve etkin montaj hizmetleri TSE EN ve ISO normlarına her zaman uygun olarak kaliteli üretim ve ham madde girişinden teslimata kadar kalite kontrolünü titizlikle sürdürülebilmektedir.

Cephe Panelleri

Cephe panelleri izli vidalı ve dışarıdan vidalı formlar içerisinde üretilip her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır.

Cephe Panelleri, değişik form opsiyonlarında galvaniz saç ile beraber alüminyum saç kullanılmaktadır. Avrupa normlarına uygun şekilde üretilen boyanmış metal rulolar panel hattından geçerek şeklini alabilmektedir. Panelde kullanılmış olan yalıtım malzemesi kullanım amacı ve yalıtım gereksinimine bağlı şekilde bulunur. Bu ürünler sandviç cephe panelinde en fazla kullanılan dolgu malzemeleridir.

Cephe Panel Sistemleri

Firmamızda yer alan cephe kaplama sistemleri dünya normlarında yer alıp ülkemizin en seçkin sandviç cephe panellerini siz değerli müşterilerimize sunabiliyoruz.

Düşsel renkler ile beraber estetik görünümü ile yaratıcılığınızı serbest bırakabilirsiniz. Tasarımınızın ihtiyaçlarını etkin şekilde karşılayan şekiller ve dokular yaratabilir. Aydınlatma efektleri için, arkadan aydınlatma faaliyetlerinde kullanılan yarı saydam renkler gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Dayanıklı, uzun ömürlü olması ile temizlemesi kolay dış giydirme, pratik şekilde bulunduğu kadar da güzeldir. Yağmur yiyebilen bir yüzey olarak, dayanıklılığı ile beraber enerji verimliliğinin artırılmasına ve binaların bu alanda sürdürülebilir olmasına katkıda bulunmaktadır. Giydirmeler için olan geniş bir renk tonu seçeneği ile beraber üstün renk kararlılığı sunmaktadır. Ayrıca, lekeler, çevre kirliliğine yol açan ürünler, deterjanlar, nem ve çözdürme koşulları içerisinde cephe kaplama düşük nem emilimi ve lekelere karşı dayanıklılık sunmaktadır.

 

Adres

1462.Sokak No: 14 İvedik O.S.B.- Ostim - Yenimahalle/Ankara

YARDIMCI OLABİLECEĞİMİZ BİR KONU VAR MI? İRTİBAT